DOWNLOAD

21.04.2014 "SPORTPLUS" SPECIAL

SPORTPLUS PONUDA - OSTALI SPORTOVI

      1 X 2 1X X2 12  
10396 17:00 SP/Kosice - Nitra (3:3) 2.10 4.20 3.10 1.40 1.78 1.25
Min. kombinacija: 3
MIN.3 KOMBINACIJE ; Može se kombinirati sa SPORTPLUS PONUDOM NOGOMET.

21.04.2014 NOGOMET

EKIPA SA VIŠE ŽUTIH KARTONA (90.min)

      1 X 2  
1012 21:00 Man.City - WBA 4.00 4.30 1.60
TIP 1 - PRVONAVEDENA EKIPA; TIP X - ISTI BROJ; TIP 2 - DRUGO NAVEDENA EKIPA -

EKIPA SA VIŠE KORNERA (90.min)

      1 X 2  
1013 21:00 Man.City - WBA 1.10 12.00 6.95
TIP 1 - PRVONAVEDENA EKIPA; TIP X - ISTI BROJ; TIP - 2 DRUGO NAVEDENA EKIPA

EKIPA SA VIŠE ŽUTIH KARTONA (90.min)

      1 X 2  
1015 22:00 Malaga - Villarreal 2.20 5.00 2.20
TIP 1 - PRVONAVEDENA EKIPA; TIP X - ISTI BROJ; TIP 2 - DRUGO NAVEDENA EKIPA

EKIPA SA VIŠE KORNERA (90.min)

      1 X 2  
1014 22:00 Malaga - Villarreal 2.05 7.50 2.05
TIP 1 - PRVONAVEDENA EKIPA; TIP X - ISTI BROJ; TIP - 2 DRUGO NAVEDENA EKIPA

NOGOMET - HRVATSKA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
389 16:00 Istra - Slaven B. 2.95 3.20 2.25 1.53 1.32 1.28
390 18:00 Hajduk - Lokomotiva 1.55 3.70 5.40 1.09 2.20 1.20

NOGOMET - ARGENTINA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12 F2  
300 19:00 Godoy Cruz - Atl.Rafaela 1.95 3.10 3.80 1.20 1.71 1.29 3.30
301 21:15 Gimnasia LP - All Boys 1.65 3.40 5.30 1.11 2.07 1.26 2.55

NOGOMET - ARGENTINA 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12 F2  
311 Uto 01:30 Crucero - CA Independiente 2.60 2.80 2.80 1.35 1.40 1.35
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - NIZOZEMSKA 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
599 14:30 Den Bosch - Dordrecht 2.70 3.40 2.30 1.50 1.37 1.24
Min. kombinacija: 3
600 14:30 Eindhoven - Graafschap 2.25 3.40 2.75 1.35 1.52 1.24
Min. kombinacija: 3
601 14:30 FC OSS - Maastricht 2.70 3.40 2.30 1.50 1.37 1.24
Min. kombinacija: 3
602 14:30 Volendam - Achilles 1.20 6.10 9.70 3.74 1.07
Min. kombinacija: 3
603 14:30 Fortuna S. - Almere City 1.70 3.70 4.10 1.16 1.94 1.20
Min. kombinacija: 3
604 14:30 Jong Ajax - Helmond 2.80 3.40 2.25 1.54 1.35 1.25
Min. kombinacija: 3
605 14:30 Jong Twente - Excelsior 4.10 3.70 1.70 1.94 1.16 1.20
Min. kombinacija: 3
606 14:30 Jong PSV - Venlo 2.10 3.40 3.05 1.30 1.61 1.24
Min. kombinacija: 3
607 14:30 Sparta R. - Emmen 2.20 3.40 2.75 1.34 1.52 1.22
Min. kombinacija: 3
608 14:30 Willem II - Telstar 1.15 6.70 11.30 4.21
Min. kombinacija: 3
MIN.3 KOMB.

NOGOMET - AUSTRIJA 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
328 18:30 Mattersburg - KSV 1919 2.00 3.30 3.40 1.25 1.67 1.26
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - BUGARSKA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
1000 15:00 Levski - CSKA S. 2.85 3.10 2.35 1.48 1.34 1.29
Max. uplata: 50.00
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB. MAX.1 PAR IZ GRUPE

NOGOMET - ČEŠKA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
397 16:30 Slavia P. - V.Plzen 3.70 3.30 1.90 1.74 1.21 1.26
Min. kombinacija: 3
MIN.3 KOMB.

NOGOMET - ČILE 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
3006 Uto 01:00 Santiago W. - Cobresal 1.75 3.40 4.10 1.16 1.86 1.23
Min. kombinacija: 5

NOGOMET - DANSKA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12 F2  
405 13:00 Sonderjyske - Nordsjylland 2.60 3.20 2.50 1.43 1.40 1.27
406 15:00 Midtjylland - Viborg 1.55 3.60 5.50 1.08 2.18 1.21 2.40
407 17:00 Aarhus - Brondby 3.55 3.30 1.95 1.71 1.23 1.26 3.50
408 19:00 FC Kopenhagen - Esbjerg 1.70 3.50 4.45 1.14 1.96 1.23 2.65

NOGOMET - DANSKA 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
414 13:00 Lyngby - Bronshoj BK 1.85 3.40 3.80 1.20 1.79 1.24
Min. kombinacija: 5
415 13:45 Silkeborg - Marienlyst 1.20 5.50 10.45 3.60 1.08
Min. kombinacija: 5
416 15:00 Fredericia - Vendsyssel 1.75 3.40 4.30 1.16 1.90 1.24
Min. kombinacija: 5
417 15:00 Hobro IK - Koge 2.25 3.20 2.81 1.32 1.50 1.25
Min. kombinacija: 5
418 15:00 Vejle BK - Hvidovre 1.65 3.60 4.90 1.13 2.08 1.23
Min. kombinacija: 5
MIN.3 KOMB.

NOGOMET - DANSKA 3.LIGA - ISTOK

      1 X 2 1X X2 12  
3048 13:00 B1908 Amager - Egedal 1.35 4.70 6.50 2.73 1.12
Min. kombinacija: 5
3049 13:00 Avarta - Fremad Amager 4.50 4.10 1.55 2.15 1.12 1.15
Min. kombinacija: 5
3050 13:00 Helsingor - Nordvest FC 1.60 4.20 4.10 1.16 2.07 1.15
Min. kombinacija: 5
3051 15:00 B 93 Kopenhagen - Svebolle 1.60 4.10 4.30 1.15 2.10 1.17
Min. kombinacija: 5
3052 15:00 Birkerod - Naestved 9.10 6.20 1.20 3.69 1.06
Min. kombinacija: 5
3053 15:00 Sollerod-Vedbak BK - Nykobing 2.00 3.70 2.90 1.30 1.63 1.18
Min. kombinacija: 5
3054 15:00 GVI - Roskilde 7.00 5.10 1.30 2.95 1.10
Min. kombinacija: 5
3055 15:00 Vanlose IF - BK Frem 3.90 4.00 1.70 1.97 1.19 1.18
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - DANSKA 3.LIGA - ZAPAD

      1 X 2 1X X2 12  
3064 13:30 Ringkobing - Skovbakken IK 1.65 4.10 4.00 1.18 2.02 1.17
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

WEB LISTIĆ

Ponuda koja se nalazi na ovim stranicama se može promjeniti.

Prije konačne potvrde Vašeg listića ponude će biti provjerene i odgovarajuće izmjenjene.

Vaš listić ne sadržava nikakve ponude!

PROVJERA WEB LISTIĆA

Broj listića:
Kod: Captcha
  Provjeri!

Sportplus - besplatna aplikacija za mobilno kladenje
Ponuda / Rezultati
Statistike
Klađenje uživo