DOWNLOAD

03.07.2015 NOGOMET

EKIPA SA VIŠE ŽUTIH KARTONA (90.min)

      1 X 2  
1228 Sub 01:30 Peru - Paragvaj 2.20 5.00 2.20
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB. TIP 1 - PRVONAVEDENA EKIPA; TIP X - ISTI BROJ; TIP 2 - DRUGO NAVEDENA EKIPA

EKIPA SA VIŠE KORNERA (90.min)

      1 X 2  
1229 Sub 01:30 Peru - Paragvaj 2.00 7.00 2.15
TIP 1 - PRVONAVEDENA EKIPA; TIP X - ISTI BROJ; TIP - 2 DRUGO NAVEDENA EKIPA

NOGOMET - PRIJATELJSKE UTAKMICE REPREZENTACIJA

      1 X 2 1X X2 12 F2  
1224 Sub 00:30 SAD - Gvatemala 1.20 6.00 12.00 4.00 1.09 1.40

NOGOMET - BRAZIL 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
175 Sub 00:30 Parana - Criciuma SC 2.00 3.20 3.40 1.23 1.65 1.26
Min. kombinacija: 5
178 Sub 02:45 Botafogo RJ - Sampaio 1.35 4.20 7.50 2.69 1.14
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - ARGENTINA 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12 F2  
121 23:00 Instituto Cordoba - Los Andes 2.25 2.90 3.05 1.27 1.49 1.29 4.05
Min. kombinacija: 5
1245 Sub 01:00 Oeste - Parana 2.20 2.95 3.15 1.26 1.52 1.30 3.95
Min. kombinacija: 5
1246 Sub 02:00 Guarani - Estudiantes 2.20 2.90 3.15 1.25 1.51 1.30 3.95
Min. kombinacija: 5
1249 Sub 02:00 Patronato Parana - All Boys 1.80 3.20 4.30 1.15 1.83 1.27 2.90
Min. kombinacija: 5
1251 Sub 03:00 Tucuman - Gimnasia Mendoza 1.70 3.30 4.60 1.12 1.92 1.24 2.65
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - EKVADOR 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
182 Sub 02:30 River Plate - Barcelona G. 3.20 3.30 2.05 1.62 1.26 1.25
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - ESTONIJA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
193 18:00 Tammeka - Parnu Linna. 2.20 3.40 2.65 1.34 1.49 1.20
Min. kombinacija: 3

NOGOMET - IRSKA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
229 21:05 Drogheda - Dundalk FC 9.20 4.50 1.30 3.02 1.14
Min. kombinacija: 3
MIN.3 KOMB.

NOGOMET - IRSKA 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
231 21:00 Wexford - Waterford 1.35 4.20 7.30 2.67 1.14
Min. kombinacija: 5
232 21:00 Finn Harps - Cabinteely FC 1.20 4.80 10.20 3.26 1.07
Min. kombinacija: 5
233 20:45 Athlone Town - Cobh Ramblers 1.60 3.50 4.50 1.10 1.97 1.18
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - ISLAND 2.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
234 21:15 Thor Akureyri - Grindavik 2.50 3.30 2.50 1.42 1.42 1.25
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - KANADA 1.LIGA

      1 X 2 1X X2 12  
268 Sub 03:00 Scarborough - Waterloo 3.50 3.70 1.80 1.80 1.21 1.19
Min. kombinacija: 5
269 Sub 01:00 Serbian White Eagles - Brantford 1.95 3.45 3.25 1.25 1.67 1.22
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - ARGENTINSKI KUP

      1 X 2 1X X2 12 F2  
1223 Sub 03:30 River Plate - Rosario 1.70 3.20 4.70 1.11 1.90 1.25 2.65
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB. 1/16 FINALA;IGRA SE JEDNA UTAKMICA

NOGOMET - PERU 1.LIGA APERTURA

      1 X 2 1X X2 12  
1226 20:15 Sport Huancayo - San Martin 1.90 3.20 3.70 1.19 1.72 1.26
Min. kombinacija: 5
1227 22:30 Cajamarca - Ayacucho 1.90 3.10 3.75 1.18 1.70 1.26
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB.

NOGOMET - PRIJATELJSKE UTAKMICE KLUBOVA

      1 X 2 1X X2 12  
1262 14:00 Illertissen - Stuttgarter Kickers 4.05 3.85 1.65 1.97 1.15 1.17
Min. kombinacija: 5
1263 14:00 Sonderjyske - Fredericia 1.30 5.40 6.70 2.99 1.09
Min. kombinacija: 5
1264 15:00 Oleksandria - Gornyak Krivoy 1.45 4.25 5.60 1.08 2.42 1.15
Min. kombinacija: 5
1269 15:30 Winterthur - Grasshoppers 4.05 3.85 1.65 1.97 1.15 1.17
Min. kombinacija: 5
1271 15:30 Hobro - Horsens 1.75 3.70 3.85 1.19 1.89 1.20
Min. kombinacija: 5
1276 16:00 Shinnik Y. - Khimki 1.65 3.75 4.10 1.15 1.96 1.18
Min. kombinacija: 5
1278 16:00 Hansa Rostock - Wolfsburg II 1.85 3.70 3.25 1.23 1.73 1.18
Min. kombinacija: 5
1280 16:00 karpaty Lviv - Vozdovac 2.20 3.35 2.80 1.33 1.53 1.23
Min. kombinacija: 5
1283 17:00 Rimavska Sobota - Pohronie 2.30 3.55 2.55 1.40 1.48 1.21
Min. kombinacija: 5
1286 17:30 Qarabag - Steaua B. 3.35 3.55 1.90 1.72 1.24 1.21
Min. kombinacija: 5
1288 17:30 RNK Split - Vorskla 3.90 3.40 1.80 1.82 1.18 1.23
Min. kombinacija: 5
1289 18:00 1.FC Koln II - Norderstedt 1.80 3.85 3.35 1.23 1.79 1.17
Min. kombinacija: 5
1292 18:00 Basel - Munchen 1860 1.60 3.80 4.40 1.13 2.04 1.17
Min. kombinacija: 5
1294 18:00 Rijeka - Sarajevo 1.75 3.65 3.75 1.18 1.85 1.19
Min. kombinacija: 5
1297 18:00 Altach - St.Gallen 2.10 3.55 2.80 1.32 1.57 1.20
Min. kombinacija: 5
1298 18:00 Meuselwitz - Chemnitzer 6.70 5.40 1.30 2.99 1.09
Min. kombinacija: 5
1301 18:30 Kitzbuhel - Wacker Innsbruck 6.10 4.30 1.40 2.52 1.06 1.14
Min. kombinacija: 5
1302 18:30 Hessen Kassel - Paderborn 5.20 4.40 1.45 2.38 1.09 1.13
Min. kombinacija: 5
1304 18:30 Babelsberg - Banik Most 2.00 3.70 2.95 1.30 1.64 1.19
Min. kombinacija: 5
1306 18:30 Groedig - Kufstein 1.15 6.55 9.55 3.89
Min. kombinacija: 5
1309 18:30 Mattersburg - Sigma O. 2.30 3.35 2.60 1.36 1.46 1.22
Min. kombinacija: 5
1311 18:30 Hartberg - Admira 6.00 5.15 1.35 2.77 1.07 1.10
Min. kombinacija: 5
1313 19:00 Voitsberg - Wolfsberg 2.65 3.45 2.25 1.50 1.36 1.22
Min. kombinacija: 5
1316 19:00 Luzern - Spartak M. 3.05 3.55 1.95 1.64 1.26 1.19
Min. kombinacija: 5
MIN.5 KOMB. NE UZIMA SE U OBZIR MJESTO ODIGRAVANJA SUSRETA

WEB LISTIĆ

Ponuda koja se nalazi na ovim stranicama se može promjeniti.

Prije konačne potvrde Vašeg listića ponude će biti provjerene i odgovarajuće izmjenjene.

Vaš listić ne sadržava nikakve ponude!

PROVJERA WEB LISTIĆA

Broj listića:
Kod: Captcha
  Provjeri!

Sportplus - besplatna aplikacija za mobilno kladenje
Ponuda / Rezultati
Statistike
Klađenje uživo